Ogłoszenia – 18 lipca 2021 r. – XVI niedziela zwykła

ogłoszenia
  1. Biblia w wielu miejscach mówi o potrzebie odpoczynku. Jest on konieczny do nabrania sił do dalszej pracy. Pobyt na urlopie nie zwalnia nas jednocześnie z codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy św. i czynienia dobra, jeżeli tylko nadarza się ku temu sposobność.
  2. Dzisiejsze ofiary na tacę, zgodnie z zapowiedzią, są przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, w którym kształcą się nasi alumni. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W następną niedzielę, 25lipca, po każdej Mszy św. zbierane będą do puszek ofiary na  pomoc materialną dla pielgrzymów, którzy 28 lipca, wyruszą na Jasną Górę. Będą szli do domu Matki, aby polecać Jej najważniejsze sprawy. Wesprzyjmy ich materialnie oraz duchowo poprzez modlitwę.
  4. Obok figury Matki Bożej Fatimskiej jest umieszczona specjalna skrzynka, do której można  składać prośby i podziękowania,  w intencji których pielgrzymi będą się modlić na pielgrzymim szlaku i które zaniosą do Jasnogórskiej Pani.
  5. Pozdrawiamy wszystkich urlopowiczów i życzymy udanego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom przekazujemy najlepsze życzenia. Zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.

Ostatnie wpisy

ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH

Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Włoch w dniach 5 – 11 czerwca 2025 r. Plan i szczegóły – na załączonych plakatach. Zapisy w biurze parafialnym