Ogłoszenia duszpasterskie 2 czerwca 2024 r. IX niedziela zwykła

ogłoszenia
  1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w Mszach św. z procesją eucharystyczną.          W czwartek, na zakończenie oktawy, przynosimy do błogosławieństwa wianki z kwiatów i ziół leczniczych. Będziemy prosić, aby Bóg swoją opieką otaczał pola, łąki, lasy, strzegł je przed zatruciem i zniszczeniem oraz pozwolił im wydać obfite owoce dla naszego dobra.
  2. Przez cały czerwiec oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Wszystkich czcicieli Bożego Serca zapraszamy na nabożeństwo, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00.
  3. W piątek, 7 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu będziemy modlić się o uświęcenie kapłanów. Jest to inicjatywa zapoczątkowana przez św. Jana Pawła II w 1995 roku. Prośmy, aby serca kapłanów i każdego z nas Chrystus uczynił według Serca swego. Msze św. będziemy sprawować o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  5. Grupa Modlitwy do Najdroższej Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek o godz. 17:15 na nabożeństwo połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w intencjach wynagradzających za grzechy nasze i całego świata oraz w intencji świętych powołań kapłańskich i zakonnych, szczególnie z naszej parafii.
  6. Spowiedź z racji pierwszego piątku będzie w piątek od godz. 17:00 do 18:00.

Ostatnie wpisy