Ogłoszenia duszpasterskie – 2 lipca 2023 r. – XIII niedziela zwykła

ogłoszenia

1.W dniu 1 lipca w naszej parafii rozpoczął pracę jako wikariusz ks. Radosław Żygowski. W imieniu wszystkich księży pracujących w parafii i wiernych życzę mu owocnej i radosnej posługi duszpasterskiej w naszej wspólnocie.2.

2.Witamy wszystkich gości, którzy spędzają swój urlop lub wakacje w naszym mieście. Serdecznie was witamy i pozdrawiamy. Życzymy wam udanego wypoczynku i zapraszamy na spotkania z Panem Jezusem nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie, aby wraz z troską o zdrowie ciała zadbać o rozwój  życia duchowego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Mimo wakacyjnej atmosfery postarajmy się w czwartek o udział w Mszy św. o godz. 18:00. Grupa Modlitwy do Najdroższej Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek o godz. 17:15 na nabożeństwo połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w intencjach wynagradzających za grzechy nasze i całego świata oraz w intencji świętych powołań kapłańskich i zakonnych, szczególnie z naszej parafii.

4.Pierwszy piątek to dzień Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. Chrystusa Eucharystycznego możemy przyjąć tylko czystym sercem. Dlatego w naszym kościele będzie okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00 do 18:00, a wieczorna Msza św. Wynagradzająca zostanie odprawiona o godz. 18:00.

5.Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie w ich intencji. Zmarłym w ostatnim czasie parafianom pragniemy wypraszać dar życia wiecznego.

 

Ostatnie wpisy

„Małżeński Weekend”

Nasza parafia św. Brata Alberta wraz z duszpasterstwem rodzin i wspólnotą „Mężczyźni św. Józefa,  w dn. 21-22 kwietnia zaprosiła małżonków na „Małżeński Weekend”. Gościem specjalnym