Ogłoszenia duszpasterskie 23 czerwca 2024 r. – XII Niedziela Zwykła

ogłoszenia

23 czerwca 2024 r.  XII niedziela zwykła

  1. Dziś dwunasta niedziela w ciągu roku. Dla wielu z nas tu obecnych jest to pierwsza niedziela w czasie tegorocznych wakacji. Udającym się na wakacje i urlopy przypominamy, że w czasie wolnym nie wolno zapomnieć o Panu Bogu, a wręcz przeciwnie, trzeba poświęcić Mu więcej czasu, by wynagrodzić Mu za zaniedbania, których dopuściliśmy się w ciągu roku. Pamiętajmy więc o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. i przykazaniach Bożych.
  1. W dniu dzisiejszym o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W sobotę, 29 czerwca, będziemy przeżywać uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę w tym dniu będą przeznaczone na tzw. świętopietrze, czyli do dyspozycji papieża. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zgromadzeniu eucharystycznym dla uproszenia obfitych łask z nieba dla papieża i Kościoła powszechnego.  Wszystkim, którzy noszą imię: Piotr, Paweł lub Tomasz, życzymy wszelkiej pomyślności oraz wytrwania w wierze za przykładem ich niebieskich patronów. Porządek Mszy św. w tym dniu jest świąteczny: 7:00, 10:00 i 18:00.
  3. Witamy wszystkich gości, którzy spędzają swój urlop lub wakacje w naszym mieście. Serdecznie was witamy i pozdrawiamy. Życzymy wam udanego wypoczynku i zapraszamy na spotkania z Panem Jezusem nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie, aby wraz z troską o zdrowie ciała zadbać o rozwój życia duchowego.

Ostatnie wpisy