Ogłoszenia duszpasterskie – 24 października 2021 r. – XXX niedziela zwykła

ogłoszenia
  1. Dobiega końca październik – miesiąc modlitwy różańcowej. „Otrzymacie wszystko, o co prosicie, przez odmawianie różańca” –obiecała Maryja bł. Alanowi de la Roche.  Do przyszłej niedzieli włącznie zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30.  
  2. Dzisiaj kończymy Tydzień Misyjny, który przebiegał pod hasłem: „Głosić wiarę z radością”. W swoich modlitwach prośmy Boga o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na misjach. Nadal można składać ofiary na misje do skrzynek umieszczonych przy drzwiach głównych kościoła.
  3. Uczniowie klas VIII naszej parafii mogą jeszcze zapisywać się na pierwszy rok przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przez cały listopad w naszej świątyni będzie odprawiany o godz. 17:30 różaniec w intencji zmarłych, których polecicie modlitwom Kościoła. Będzie także odprawiana o godz. 18:00 zbiorowa Msza św. w intencji zmarłych, których polecicie w tej Mszy św. Kartki wypominkowe oraz na Mszę św. zbiorową leżą na stolikach przy wyjściu z kościoła. Wypełnione karty wypominkowe można składać w kancelarii parafialnej lub w kopertach na tacę. Módlmy się przez cały listopad za naszych najbliższych zmarłych.
  5. W następny poniedziałek, wraz z całym Kościołem powszechnym, będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych.
  6. Opiece Maryi – Królowej różańca św. polecamy jubilatów i solenizantów całego tygodnia, zmarłych w ostatnich dniach Parafian polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Ostatnie wpisy

ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH

Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Włoch w dniach 5 – 11 czerwca 2025 r. Plan i szczegóły – na załączonych plakatach. Zapisy w biurze parafialnym